Archiv aktualit: DODATEK Č. 1 K VÝZVĚ K PODÁNÍ NÁVRHŮ PROJEKTŮ PRO VÝBĚR PROJEKTŮ NA MEZINÁRODNÍ ÚROVNI V PROGRAMU INTER-EXCELLENCE II, PODPROGRAMU INTER-EUREKA (VÝZVY GLOBALSTARS BRAZIL) – LUEBR23

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Dodatek č. 1 k Výzvě k podání návrhů projektů pro výběr projektů na mezinárodní úrovni v programu Inter-Excellence II, podprogramu Inter-Eureka (výzvy Globalstars Brazil) – LUEBR23, kterým se mění kapitola 2 Výzvy, kapitola 4 Výzvy a strana 10 Výzvy.

Kap. 2 Výzvy obsahuje původní seznam zapojených zemí do výzvy Globalstars Brazil. Ke dni 12. 1. 2024 bylo schváleno dodatečné zapojení Jihoafrické republiky do Výzvy.

Kap. 4 a str. 10 Výzvy definuje lhůtu stanovenou pro předkládání návrhů projektů. Původní schválený termín 2. 4. 2024 byl nahrazen novým termínem a to 16. 5. 2024.

Text dodatku je k dispozici ke stažení zde: Dodatek č. 1 k Výzvě k podání navrhu projektů LUEBR23, soubor typu pdf, (153,43 kB)

dne 26.4.2024

Registrace do systému

Pokud s Informačním systémem pracujete poprvé, vaše organizace pravděpodobně ještě není v jeho databázi. Musíte se tedy registrovat.

Zaregistrovat se

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, můžete si je nechat poslat pomocí formuláře pro obnovení.

Obnovení hesla

Přejít do nápovědy